Stálé slevy

Pro naše klienty máme připraven trvalý slevový program. V současné době má Česká republika 10,5 milionu obyvatel. Jak z níže uvedeného vyplývá, má u nás více než 8 z 10 klientů nárok na uvedenou slevu. Patříte mezi 2 z 10, kteří na tuto slevu nedosáhnou?:-) OK! 10% slevu na celé brýle dostane každý, kdo předloží vytištěný a vyplněný slevový kupón, který je uveden na této stránce níže a dále též fanoušci našeho Facebooku OOO OPTIKA (po splnění výše uvedeného).

10% sleva na nové brýle

Po předložení platné StudentKarty nebo AbsolventKarty nabízíme našim klientům slevu ve výši 10% na nové brýle.

20% na zakázku All inclusive, 10% na brýlové čočky Omega Optix

Po předložení platné slevové karty Omega Optix nabízíme našim klientům slevu ve výši 20% na zakázku All inclusive (brýlové čočky + obruby z nabídky Omega Optix) a 10% na brýlové čočky z nabídky Omega Optix. S výrobcem brýlových čoček Omega Optix s.r.o. spolupracujeme dlouhodobě. Tato společnost dodává skleněné (minerální), plastové (organické) a polykarbonátové čočky velmi vysoké kvality. Vzhledem k dosavadní velmi dobré spolupráci s uvedenou společností a zejména vzhledem k pozitivním ohlasům od našich zákazníků, jsme se rozhodli stát partnerem tohoto projektu.

12% pro členy Klubu pevného zdraví

Klub pevného zdraví zřizuje Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, posláním klubu je propagace prevence a podpora péče o vlastní zdraví i zdravého způsobu života. Po předložení platné klubové karty Klubu pevného zdraví získá u nás klient slevu ve výši 12%.

Po celou dobu členství má člen Klubu právo na využívání výhod poskytovaných Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky nebo jejími obchodními partnery ponejvíce v podobě bonusů a slev. Jmenovité členské výhody budou zveřejňovány v aktualizovaném seznamu, který bude členům Klubu zasílán poštou nebo elektronickou cestou. Možnost čerpání členských výhod zaniká ukončením členství v Klubu.

10% pro příznivce našich stránek a sociálních sítí

V srpnu roku 2009 se naše společnost začala prezentovat na internetu prostřednictvím těchto stránek, v březnu roku 2010 pak "vstoupila" na populární sociální síť Facebook. V listopadu 2012 pokračoval boom sociálních sítí tím, že jsme vstoupili na Google+ a Twitter. Jako poděkování našim fanouškům a on-line příznivcům jsme vytvořili "Slevový kupón na celé brýle ve výši 10%!", který lze po vytisknutí a vyplnění uplatnit v sídle naší společnosti, tj. Palackého 75/21, 779 00 Olomouc. Tento slevový kupón bude k dispozici výhradně na našich www stránkách a pro fanoušky sociálních sítí.