Sortiment

Brýlové obruby

V naší nabídce najdete pánské, dámské i dětské brýlové obruby v různých velikostech i barevných provedeních jak od největšího českého dodavatele brýlových obrub Okuly Nýrsko, tak i od světoznámých italských značek jako jsou COCO SONG, Genesis, Kaos, La Matta, Oliviero Contini a Xavier Garcia , polských kolekcí Moonlight, Prime, Success, Sonata, Optic Uniona mnoha dalších. Obruby nabízíme v různých materiálech od plastových, kovových, titanových, až po nejnovější technologie nejlehčích obrub jako jsou značky Ultem a Liw Lewant.

Zobrazit
Brýlové obruby

Brýlové čočky

Brýlové čočky jsou určeny pro korekci zrakových vad. Nabízíme široký výběr čoček, z kterého si vybere i ten nejnáročnější z Vás.

Zobrazit
Brýlové čočky

Sluneční brýle

Všichni víme, že UV sluneční záření může způsobit poškození pokožky, ale zapomínáme na zrak! Chraňte svůj zrak před sluncem a používejte kvalitní sluneční brýle! V nabídce máme široký sortiment značkových slunečních brýlí. Vybírat si můžete z pánských, dámských i dětských. Naši specialitou je také zábrus dioptrických slunečních skel do vybraných obrub nebo si můžete pořídit dioptrické brýle s klipem.

Zobrazit
Sluneční brýle

Doplňky k brýlím

Nabízíme širokou škálu doplňkového zboží, související s oční optikou. Lupy, brýlová pouzdra, šňůrky, utěrky z mikrovlákna a přípravky na čištění skel atd…

Zobrazit
Doplňky k brýlím

Sportovní brýle

I nejlepší značkové obruby Vám při sportu mohou ublížit a poškodit Váš zrak. Dopřejte Vašim očím jen to nejlepší a zvolte brýle z materiálů, které Vás budou hýčkat. Dodávané ve dvou typech provedení se Zabroušením do korekčního rámečku, klip který je nedílnou součástí brýlí nebo do vnitřího odnímatelného clipu. U nás k dostání v mnoha modelech a barevných kombinací a značek.

Zobrazit
Sportovní brýle

Lyžařské brýle

Pro milovníky zimních sportů nabízíme lyžařské masky s výřezy které se používají přes Vámi běžně nošené dioprické brýle ., Nebo korekční clip použitelný pro všechny tipy lyžařských brýlí v transparentní matné barvě. Tento clip se jednoduše vkládá do vnitří strany masky a díky svému pružnému materiálu krásně zapadne a drží.

Zobrazit
Lyžařské brýle

Plavecké brýle

Věděli jste že pára, sůl a chlor může nevratně poškodit Vaši obrubu a skla? Chodíte rádi do sauny, termálních lázní nebo plavat? Odložte své obruby do šatny a pořiďte si brýle určené k těmto aktivitám. Plavecké brýle jsou antialergické a je možné je použít i ve slané vodě. S velkým dioprickým rozsahem , nastavitelným hlavovým páskem a se třemi různými velikosti nosníku . Prodáváme i v dětské variantě. Nezapomínáme ani na milovníky potápění. Vybrat si můžete na objednávku dle katalogu dovozce.

Zobrazit
Plavecké brýle